Turkish Albanian English Greek Italian

Şirket Profili

ULUSLARARASI NAKLİYAT

20 yılı aşkın süredir uluslararası taşımacılık hizmeti veren şirketimiz, saygın ve güvenilir imajıyla taşımacılık sektöründeki yerini kurulduğu ilk yıllarda almıştır.

Sürekli büyüyen ve gelişen lojistik sektöründe; deneyimli kadrosu ve bilişime yaptığı yatırımlar sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı başarmıştır. Gelişen ülke ekonomisine paralel olarak şirketimiz kendinden beklenen büyümeyi gerçekleştirmiş, araç parkurunu ve uzman kadrosunu her geçen gün genişletmiştir.

Taşımacılık sektörüne giriş yaptığı Yunanistan'da ilk Türk şirketini kurmuş ve bu bölgede sektör lideri olmayı başarmıştır. İtalya’da da ciddi yatırımlar yapan şirketimiz, şu anda başta Yunanistan ve İtalya olmak üzere Balkan Ülkeleri ve tüm Avrupa’ya hizmet vermektedir.

İhracat ve ithalat tüm taşımacılık ihtiyaçlarınıza tecrübeli personel kadrosu, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı taşımacılık sistemi ile en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Güler yüzlü, sorun çözmeye odaklı ekibimizle siz değerli müşterilerimizin siparişlerini bekler iyi çalışmalar dileriz.

Yönetimimiz; ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi'ne başvurmuş, kalite amaçları ve hedefleri doğrultusunda sürekli gözden geçirilecek ve etkinliğinin iyileştirilmesi sağlanacaktır.

İLKELERİMİZ :

* Taşıdığımız ürünün güvenliği her şeyden önemlidir.
Uluslar arası ve ulusal tüm kurallara uygun hareket etme iradesindeyiz. Bu nedenle personelimizin ve tüm çalışanlarımızın güvenliğine en üst düzeyde önem veririz. Tanımlanabilen tüm risklere karşı önlem alırız.

* Verdiğimiz hizmet sorumluluk gerektirir.
Şirketimiz ve çalışanlarımız verdiğimiz hizmetin sorumluluğunun bilincinde hareket ederiz. Hizmetlerimizin her aşamasında tüm müşterilerimize karşı pozitif yaklaşım gösterir, eğer varsa sorunu gidermek için çaba harcarız. İnsana, topluma, devlete ve doğaya karşı sorumluluklarımızı asla unutmaz; kişisel ve şirket bazında duyarlılık gösteririz.  

* Müşterimiz talep eder, biz gerçekleştiririz.
Müşterilerimize üstün değerler sağlamak önceliğimizdir. Her müşterimizin isteğine, önerisine en üst düzeyde önem veririz. Bu istek ve önerileri sürekli takip eder, ölçer ve uygulamaya insanüstü gayret gösteririz.

* Kazancımızı hizmet için harcarız.
Kazancımızın çok büyük bir kısmını hizmetimizin daha kaliteli hale gelmesi ve sürekli olması için harcarız. Müşterilerimizden elde ettiğimiz kazancı daha iyi hizmet verebilmek için işimize yatırırız. Biliriz ki; en büyük kazancımız müşterilerimizin memnuniyetidir.

 * Devamlı öğreniriz, öğrendiklerimizi hizmetimize yansıtırız.
Kaliteli hizmet verebilmemizin eğitimimizle doğru orantılı olduğunun bilincinde; şirketimizin yıllık eğitim planları dahilinde ihtiyacımız olduğunu düşündüğümüz yada bize ışık tutacak tüm eğitimlerimizi alırız.

Yönetimimiz;

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine başvurmuş, kalite amaçları ve hedefleri doğrultusunda sürekli gözden geçirilecek ve etkinliğinin iyileştirilmesi sağlanacaktır.

Müşteri memnuniyetini odak noktası alan hizmet anlayışımız ile Yunanistan ve İtalya hattında siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. İşimiz, yüklerimizi mümkün olan en kısa sürede yerlerine ulaştırmak, müşterilerimizin beklentilerini maksimum düzeyde karşılamak ve işini yapmış olmanın hazzını yaşamaktır. Bütün birikimimizi bu amaca ulaşmak için kullanmaktayız. Yatırımlarımızı size daha iyi nasıl hizmet ederiz felsefesi üzerine bina etmiş bulunmaktayız. Bu düşünce bize büyük bir heyecan vermektedir. Ve şuna söz veriyoruz; size hizmet vermenin doymuşluğunu katiyen yaşamayacağız. Bu konuda her zaman “daha fazlası mutlaka vardır “ düşüncesi içinde olacağız.

Bizi tercih ettiğiniz için tüm  camiası adına teşekkür ediyorum