Turkish Albanian English Greek Italian

Depolama & Stok Yönetimi

Nakliyat, İstanbul Hadımköy’de bulunan 3500 m2 kapalı ve açık deposuyla, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geniş bir yelpazede depolama hizmeti. Son derece güvenli bir ortamda yürütülen hassas stok kontrolü. Kısa süreli, uzun süreli depolama. Etiketleme...

LOJİSTİK İHTİYAÇLARINIZDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ…

Taşıma yaptığımız her ürünün muhteviyatını biliyor ve hangi sektörde hangi ürünlerin arz- talep artışı yaşadığını izleyerek yatırımlarımızı bu oranda gerçekleştiriyoruz.

Amacımız sektörlere hak ettiği kalitede lojistik hizmeti sunmaktır. Müşteriler,  Nakliyat’ın sunduğu hizmetler ile kurumsal anlamda müşteri ve ürün odaklı butik hizmet kalitesini daha farklı yaşayacaklar.

Yurt içinde kamyonetler ile yüklerinizi depomuza getirip, Tırlarımıza ürününüze uygun şekilde yüklemesini gerçekleştiriyoruz.

Yurt dışında da taleplerinize göre ürünün gümrüklemesini ve müşterinizin adresine teslimini gerçekleştiriyoruz.

 Nakliyat, bugün geldiği noktada siz değerli müşterilerine tecrübeli personel kadrosu, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı taşımacılık sistemi ile en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Güler yüzlü, sorun çözmeye odaklı ekibimizle siz değerli müşterilerimizin siparişlerini bekler iyi çalışmalar dileriz.